O nas

Alergopneuma lublin Ąwidnik Centrum Medyczne ALERGOPNEUMA powstała w 2006 roku w Lublinie, jako placówka zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego. Zorganizowaliśmy zespół doskonałych lekarzy klinicystów - specjalistów w zakresie chorób płuc i alergologii. Swoją opieką obejmujemy pacjentów już od najmłodszych lat. Prowadzimy także ośrodek Domowego Leczenia Tlenem (DLT), oferując pacjentom z przewlekłą niewydolnością oddychania możliwość wypożyczenia koncentratorów tlenu (nieodpłatnego w ramach kontraktu z NFZ lub odpłatnego).

Od początku 2011 roku Przychodnia w Lublinie rozszerzyła swoją działalność o nowe dziedziny - przewlekle chorym osobom, wymagającym specjalistycznej opieki w domu dajemy możliwość skorzystania z usług doświadczonych pielęgniarek w ramach Długoterminowej Opieki Pielęgniarskiej; powstała również Poradnia Neurologiczna, która przyjmuje pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. W lutym 2015 otworzyliśmy prywatne Centrum Medyczne w Świdniku. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy usług. Naszą misją jest stworzenie:
  • miejsca, do którego Pacjent będzie przychodził z przyjemnością
  • miejsca, w którym szanujemy Twój czas i rozumiemy Twoje obawy
  • miejsca, gdzie pracują ludzie stworzeni do pracy z dziećmi, którzy dobrze wiedzą, że najbardziej wymagającym pacjentem jest ten najmniejszy
  • miejsca, gdzie profesjonalizm i życzliwość specjalistów zwiększy komfort leczenia, a rzetelna informacja uszanuje godność pacjenta.

ZARZĄD:

dr n med. Marek Michnar

Prezes


lek. med. Zofia Bartnik

Vice-prezes